Qaysi kasb egasi bo`lmoqchisiz?

Hisobchi
Tarjimon
Injener
Yurist
Shifokor
O`qituvchi
           
MAKTABDAN MAXSUS TAKLIF
8-MAKTAB IJTIMOIY-GUMANITAR VA ANIQ FANLAR BO'YICHA CHUQURLASHTIRILGAN SINFLARGA O'QISHGA TAKLIF ETADI
DSC_0302

batafsil

Kechadan o`rgan, bugun yasha, ertaga ishon. Eng asosiysi ilm o`rganishdan to`xtama.

 

Bugun %d %M
%h:%m
Главная \ 10-SINFLAR

10-SINFLAR

Navoiy  shahar 8- umumiy  o’rta  ta’lim  maktabining 10-G-sinf o’quvchilar ro’yxati

Sinf rahbar:Bo’tayeva  R

O’quvchilarning F.I.SH.     

Sinf

1

Rizayev Abbosbek Ravshanbek

10“G”

2

Aslonov  Shohrux Kamolidinovich

10“G”

3

Xudoyberdiyev    Ma’rufjon Alijono’g’li

10“G”

4

Husenov  Dilshod  Xayrulloo’g’li

10“G”

5

Hamrayeva  Nafisa Ilyosovna

10“G”

6

Qarshiyev Suxrob Bahriddinovich

10“G”

7

Nasriddinova Nozima Kamolovna

10“G”

8

Erkinova Ozada To’lqinqizi

10“G”

9

Ochilov Asadbek Beknazaro’g’li

10“G”

10

Ibragimova  Malika To’lqinqizi

10“G”

11

Islomov  Shaxboz  Husniddino’g’li

10“G”

12

Fayzullayev  Javohir  Dilshodo’g’li

10“G”

13

Abduahatova   Sitora Yunusqizi

10“G”

14

Tolibova   Gulasal To’lqinqizi

10“G”

15

Rahimov  Oxunjon  Qodirjonovich

10“G”

16

Hamidov  Otabek  Habibovich

10“G”

17

Jamolova  Nigora  Shavkatqizi

10“G”

18

Omonov  Iskandar  Isroilo’g’li

10“G”

19

Xoliqov  Amirbek

10“G”

20

Telmonov  Abbos

10“G”

21

 

10“G”

22

Abdullayev  Asilbek  Zoxido’g’li

10“G”

23

Berdiboyev  Furqatjon  Fozilo’g’li

10“G”

24

Bo’riboyev  Shoxrux  Obido’g’li

10“G”

25

Saydullayeva   Aziza  Akbar qizi

10“G”

26

G’ulomov NodirbekG’ayrato’g’li

10“G”

27

Yo’ldoshev Johongir

10“G”

28

Tuynazarov  Yusuf

10“G”

29

Samadov  Humoyun

10“G”

30

Rasulov  Asadbek

10“G”

31

Abduadizova  Nigora

10“G”

32

Yaxshilikova  Sadoqat

10“G”

33

Fazlitdinova  Farangiz

10“G”

34

Qarshiyeva Malika

10”G”

 

 

 

 

 

 

 

 

Navoiy shahar 8- umumiy o’rta ta’lim maktabining 10-D-sinf o’quvchilar ro’yxati

Sinf rahbar:Tursunov Sh

O’quvchilarning F.I.SH.     

Sinf

1

Aliyev  Umidjon Nazaro’g’li

10 “D”

2

Abduhakimova Nigora Umarjonqizi

10 “D”

3

Abdurasulov Hasan Lazizbeko’g’li

10 “D”

4

Abdurasulov Husan Lazizbeko’g’li

10 “D”

5

Aktamov Tolib Olimjonogli

10 “D”

6

Fayzullayev Jamshid Xayrulloo’g’li

10 “D”

7

Hasanova Dilnoza Zarifqizi

10 “D”

8

Haydarova Marjona Ulug’bekqizi

10 “D”

9

Hamidova Feruza Xamzaqizi

10 “D”

10

Muhiddinov Shohijahon Husniddino’gli

10 “D”

11

Muhammadqulov Ravshan Komilo’g’li

10 “D”

12

Mo'ydinova Durdona Erkinqizi

10 “D”

13

Murodullayeva Malika Xayrulloqizi

10 “D”

14

Muxtorov Mirjalol Mardono’g’li

10 “D”

15

Mamasoliyev Sardor Umarjono’g’li

10 “D”

16

Nasimova Sofiya Anvarqizi

10 “D”

17

Nuriddinov Jasur Najmiddinogli

10 “D”

18

Qahramonova Zarnigor Ilhomqizi

10 “D”

19

Qayumova Maftuna G’afurqizi

10 “D”

20

Qadamov Ronaldo Yo’ldosho’g’li

10 “D”

21

Rajabova Nigina O’ktamqizi

10 “D”

22

Ramazonova Feruza Xajiqurbonqizi

10 “D”

23

Saidova Marjona Dilshodqizi

10 “D”

24

Toshqulova Dinara To’lqinqizi

10 “D”

25

To'ychiboyev Jasur Akmaljono’g’li

10 “D”

26

To'raqulova Farida Yunusqizi

10 “D”

27

Toxirova Ramziya Farxodqizi

10 “D”

28

Omonboyeva Xurshida Umarjonqizi

10 “D”

29

Mamadaminova Dilnoza Bekzodqizi

10 “D”

30

O'ktamov Jonibek Ulug’beko’g’li

10 “D”

31

G'ulomova Farangiz Botirqizi

10 “D”

32

Abdullayev Akbar

10 “D”

33

Farmonov  Sardor Sobir ogli

10 “D”

34

Нojimamatova Shaxlo Rashidqizi

10 “D”

35

Ubaydullayeva Sitora

10 “D”

 

 

 

Navoiy shahar 8- umumiy o’rta ta’lim maktabining 10-H-sinf o’quvchilar ro’yxati

Sinf rahbar:Bozorova D

O’quvchilarning F.I.SH.     

Sinf

1

 

10 “H”

2

Ergasheva Parizod Zafar qizi

10 “H”

3

Karimova  Nafisa Nasulloqizi

10 “H”

4

Irmanov Abror Isomildino’g’li

10 “H”

5

Olimov  Mehrojbek Otabekovich

10 “H”

6

Esirgapov Shoxruz Zayniddino’g’li

10 “H”

7

Nuriddinov Otabek Ulug’beko’g’li

10 “H”

8

Farmonov  Faxriddin  Jamshido’g’li

10 “H”

9

Ahrorov Abror

10 “H”

10

Abduaxatov  Doston

10 “H”

11

AchilovaSevaraOtabekovna

10 “H”

12

AbdullayevaGo’zalZiyoddinqizi

10 “H”

13

Sevdiyorov  Mirzobek

10 “H”

14

Eshtilavov Shaxboz Muzaffaro’g’li

10 “H”

15

Rajabov Subxon Dilshodivich

10 “H”

16

Toshtemirova Barchinoy Obido’g’li

10 “H”

17

Xasanova Guljona Alishero’g’li

10 “H”

18

Davlatov Muhammad  Baxodiro’g’li

10 “H”

19

Xalimov  Amirbek Alisherovich

10 “H”

20

Mustafoyev Bobur

10 “H”

21

Xayrullayev Jovohir

10 “H”

22

Xolmurodov  Ahrorbek Nematogli

10 “H”

23

Esanova  Ruxsora

10 “H”

24

Davlatova  Ezoza

10 “H”

25

Bahronova  Parvina Baxodirqizi

 

10 “H”

26

Ismoilov  Javoxir  Uchquno’g’li

10 “H”

27

Qilichov  Sardor  Zafar o’g’li

10 “H”

28

Raupov  Bozorxo’ja  Orifo’g’li

10 “H”

30

Nematullayev Asadbek

10 “H”

31

Zokirov Humoyunshoh

10 “H”

32

Nazarov Amirxon

10 “H”

33

Eshbotirova Dilnovoz

10 “H”

34

Aminov Abbos

10 “H”

 

 

 

 

 

 

Navoiy shahar 8- umumiy o’rta ta’lim maktabining 10-A-sinf o’quvchilar ro’yxati

Sinf rahbar :Safarova Lobar

O’quvchilarning F.I.SH.        

Sinf

1

Ataxonov Jahongir Bahromjono’g’li

10 “A”

2

Ramazonova Munisa Zoirovna

10 “A”

3

Ergasheva Bonu Shavkatqizi

10 “A”

4

Omonov Diyorbek Muhitdino’g’li

10 “A”

5

Botirova Muxlisa Farhodqizi

10 “A”

6

Tolibov Shohruh Isroilo’g’li

10 “A”

7

Nasriddinov Asadbek Husniddino’g’li

10 “A”

8

Adizov Muxammadali Telmono’g’li

10 “A”

9

Davronov Abdubakr

10 “A”

10

Yarashev Azizbek Abroro’g’li

10 “A”

11

Sanakulova Shahrizoda Shokirjonqizi

10 “A”

12

Ne’matova Ozoda A’zamjonova

10 “A”

13

Xoliqova Tabassum Ilhomqizi

10 “A”

14

Ahatova Parizoda Jahongirqizi

10 “A”

15

Abduhakimova Sitora Baxtiyorqizi

10 “A”

16

Turdiyev Bekzod Xusniddino’g’li

10 “A”

17

Qo’ziyeva Dilsora Ulug’beko’g’li

10 “A”

18

Shuhratova Dilnoza O’ktamovna

10 “A”

19

Jo’raxolov Nurjohon

10 “A”

20

Amoniddinova Shohsanam

10 “A”

21

Pardayev Normurod Farhodo’g’li

10 “A”

22

Karimov Islom Xolbutayevich

10 “A”

23

HazratovLaziz Farhodjono’g’li

10 “A”

24

Berdiboyev Behro’z Salohiddino’g’li

10 “A”

25

Suvanov Asadbek Olimo’g’li

10 “A”

26

YusupovaIroda Abduhakimova

10 “A”

27

Xudoyberdiyeva Zarifa Mamazarifqizi

10 “A”

28

Hazratqulova Go’zal Po’latjonqizi

10 “A”

29

Azamatov Akbar Avazo’g’li

10 “A”

30

Abdug’aniyev Amirbek Amriddino’g’li

10 “A”

31

Jo’raqulov Karim Donio’g’li

10 “A”

32

Nazarov Asadbek Abduramono’g’li

10“A”

33

Ismoilova To’maris Azizbeko’g’li

10“A”

34

Murotov O’g’abek Oybeko’g’li

10“A”

35

Yunusov Akbar

10“A”

 

 

 

 

 

Navoiy shahar 8- umumiy o’rta ta’lim maktabining 10-B-sinf o’quvchilar          ro’yxati

Sinf  rahbar: Kamolov Z

O’quvchilarning F.I.SH.      

Sinf

1

Qurbonov  Surat

10“B”

2

Muhammadov Bahrom Bahodiro’g’li

10“B”

3

Sattorov Jahongir Olimovich

10“B”

4

Hamroyeva Umida Tolibjonqizi

10“B”

5

Rahmonova Maftuna Odilqizi

10“B”

6

Ismoilova Dilfuza

10“B”

7

Murotov Mehruz Faxriddino’g’li

10“B”

8

Boboqulov Javohir Doniyoro’g’li

10“B”

9

Mirjonov Mironshox Alishero’g’li

10“B”

10

Nosirova Zarina Ermatqizi

10“B”

11

Raxmonov Saidjon Rashid o’g’li

10“B”

12

Rahmatullayev Asliddin Faxriddino’g’li

10“B”

13

Hamidov Feruz Fahriddino’g’li

10“B”

14

Nematov Aslbek Azim o’g’li

10“B”

15

Asadova Muqaddas Ibrohimqizi

10“B”

16

O’ralov Muxriddin Muhuddino’g’li

10“B”

17

Sharipov Jasurbek Farxodjono’g’li

10“B”

18

Rahimov Firdavs Baxshillayivich

10“B”

19

Tohirov Asadbek Otabeko’g’li

10“B”

20

Oltinov Shoxjahon Alishero’g’li

10“B”

21

G’ofurov Hamid Karimovich

10“B”

22

Sunnatullayeva Marjona Salohiddinqizi

10“B”

23

Burxonov Suxrob Vohobo’g’li

10“B”

24

Tursunova Maftuna Ro’zimurodqizi

10“B”

25

Nurmatova Maftuna

10“B”

26

Zayniddinova Gulrux

10“B”

27

Salimov Javohir

10“B”

28

Ikromova  Sitora

10“B”

29

Rahmatova   Aziza

10“B”

30

Askarova Aziza

10“B”

31

Jamoliddinova  Aziza

10“B”

32

Ravshanov Sardor

10“B”

33

G’aybullayeva    Maftuna

10“B”

34

Shodiyev  Asadbek Shuratovich

10“B”

35

Sirojiddinova  Gulyora

10“B”

 

 

 

 

 

Navoiy shahar 8- umumiy o’rta ta’lim maktabining 10-E-sinf o’quvchilar ro’yxati

Sinf rahbar Meliyeva O

O’quvchilarning F.I.SH.               

Sinf

1

Shukurov  Dilshod  Shavkato’g’li

10 “E”

2

Shukurova Diyora Shavkatqizi

10 “E”

3

Quvatov Xondamir

10 “E”

4

 

10 “E”

5

Bahronova Sitora Bektoshqizi

10 “E”

6

Mirzayeva Hilola Adizmurodqizi

10 “E”

7

Omonov G’olibbek G’ayrato’g’li

10 “E”

8

Alimov Sadirbek G’libo’g’li

10 “E”

9

Haqberdiyev Asliddin Ulug’beko’g’li

10 “E”

10

Vohidov Vosidbek Vohidovich

10 “E”

11

G’aniyev Azizbek Aktamo’g’li

10 “E”

12

Axmatov Doston Rustamo’g’li

10 “E”

13

Ziyodullayeva Nargiza Ixtiyorqizi

10 “E”

14

Tog’aynazarov Abduvali Sheralio’g’li

10 “E”

15

Abdullayeva Marjona Oybekqizi

10 “E”

16

Abdullayev AbdulazizXurshedovich

10 “E”

17

Rayimova Mahloroyim Jasuro’g’li

10 “E”

18

Bo’tayev Sayim Sadirdino’g’li

10 “E”

19

Yarasheva Madina

10 “E”

20

Eshpo’latova Zarina Baxriddinovna

10 “E”

21

Rashidova Nilufar Normurodqizi

10 “E”

22

Sanayev Shohruh Ravshano’g’li

10 “E”

23

Karshiyeva Go’zal Mirzohidovna

10 “E”

24

Arziqulov Umidjon Olimo’g’li

10 “E”

25

Quvondiqova Charos

10 “E”

26

Nematova Marjona

10 “E”

27

Jabborova Charos

10 “E”

28

Rizayev Safarali

10 “E”

29

Islomqulov Yulduz

10 “E”

30

Nutfullayev  Farruh

10 “E”

31

Hikmatullayeva  Marjona

10 “E”

32

Maxmudova  Dildorbegim

10 “E”

33

Yorqulova  Marjona

10 “E”

34

Toshnazarova  Ozada

10 “E”

35

Eshpo’latova  Sarvinoz

10 “E”

 

Maktab yangiliklari
01.04.2013

YAQIN KUNLARDA MAKTABIMIZDA "MAKTAB PREZIDENTLIK KENGASHI"  TASHKIL ETILADI. BARCHA TAYYORGARLIK ISHLARI YAKUNIY BOSQICHDA. OZ FURSATDA MAKTABIMIZ PREZIDENTI VA 50 KISHIDAN IBORAT "MAKTAB PREZIDENTLIK KENGASHI" A`ZOLARINI BILIB OLAMIZ. "MAKTAB PREZIDENTLIK KENGASHI" NIZOMI BILAN YUQORIDA TANISHISH MUMKIN.